Ochrana osobních údajů

1. Podmínky ochrany osobních údajů

Níže uvedené podmínky o ochrany osobních údajů platí v eshopu www.mmkz.cz, nicméně eshop je momentálně vypnutý.

 

2. Totožnost a kontaktní údaje správce

Správcem Vašich osobních údajů je společnost LAKI Trade s.r.o., adresa: Primátorská 296/38, 180 00 Praha 8 - Libeň, IČO: 17839742, DIČ: CZ17839742

Kontaktní údaje správce jsou:

Korespondenční adresa pro doručení: Primátorská 296/38, 180 00 Praha 8 - Libeň

Emailová adresa: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: + 420 312 658 152

Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů

 

3. Zákonný důvod zpracování osobních údajů

Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).

 

4. Účel zpracování osobních údajů

Účelem zpracování Vašich osobních údajů je komunikace, realizace objednávky v rámci nákupu zboží, obchodní sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

 

5. Doba uložení osobních údajů

Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje správcem uloženy je 5 let, nejdéle však do odvolání Vašeho souhlasu se zpracováním osobních údajů (pro tento účel zpracování).

 

6. Práva subjektu údajů

Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů, a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.

Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.

Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem.

 

Tyto podmínky nabývají platnost dnem 28. dubna 2023